Zastupitelství Mezinárodního společenského hnutí ALLATRA v České republice

Aktuality

DRUHÝ MEDZINÁRODNÝ EXPERIMENT „PYRAMÍDA“. Výsledky.

29. septembra 2018 o 17:00 GMT sa v Koordinačnom centre MSH „ALLATRA“ uskutočnil Druhý medzinárodný experiment „PYRAMÍDA“ s telepatickým prenosom informácie na diaľku.

V prvom rade chceme vyjadriť poďakovanie všetkým dobrovoľným účastníkom Druhého medzinárodného experimentu. Veľká vďaka vám za váš primeraný vklad do rozvoja vedy!

V Druhom medzinárodnom experimente sme sa rozhodli postupovať neštandardne a namiesto znakov použiť desať čísiel od 0 po 9. Pred začiatkom experimentu bolo náhodným spôsobom vybraté jedno z čísiel. Toto číslo sa vysielalo do éteru v priebehu pol hodiny Operátorom, nachádzajúcim sa v prístroji „PYRAMÍDA“.

Všetci dobrovoľní účastníci tohto experimentu mohli v tom istom čase prijať toto číslo prostredníctvom telepatie nezávisle od svojej polohy na planéte.

Výsledky experimentu sa ukázali byť krajne nepredvídateľné.

Přečtěte si více...


Pozvánka na setkání pod názvem „Jednota na duchovně-mravním základě“

Milí čtenáři a příznivci knih Anastasie Novych, jménem dobrovolníků Mezinárodního společenského hnutí ALLATRA Vás srdečně zveme na setkání pod názvem „Jednota na duchovně-mravním základě“. 20.10.2018 od 11:00 hodin, koordinační centrum zastupitelství MSH ALLATRA Česko-Slovensko, ulice Hemy 861, 75701 Valašské Meziříčí. Vstup volný.

Přečtěte si více...


Druhý Mezinárodní experiment PYRAMIDA

Mezinárodní společenské hnutí ALLATRA, dobrovolníci ALLATRA TV zvou všechny k účasti v experimentu PYRAMIDA, který se bude konat 29. září 2018 v 17:00 GMT (Greenwichského času).

Přečtěte si více...


JEDINÉ ZRNO

JEDINÉ ZRNO

15-05-2018

pilotný sociálny výskumný projekt

Medzinárodného spoločenského hnutia „ALLATRA“

Základná úloha – preanalyzovať súčasné osobitosti duchovného rozvoja, úroveň uvedomenia v chápaní hlavných prvkov hodnotového kontextu náboženského svetonázoru vo svetovej spoločnosti. Odhaliť jediné zrno duchovných znalostí na báze spoločných pôvodných duchovných zŕn svetových náboženstiev, prúdov a smerov a tiež schémy práce vedomia, jeho mozaikovitý a ambivalentný charakter (dvojaký, obsahujúci v sebe protirečenia), zvláštnosti spiatočníctva („zatemnenia“, tmárstva, nevraživosti) vedomia, preferenčné algoritmy reakcií na ním vnesené špecifické zmeny, zviazané s vieroučnými princípmi v rôznych náboženstvách; možnosti a varianty nivelácie prejavov duchovno-mravnej krízy v podmienkach globalizácie. Ukázať, aké sú osobitosti ducha zjednotenia a protirečení vedomia v duchovnom dedičstve ľudskej civilizácie. Nájsť spoločné sociálne a duchovno-mravné faktory konsolidácie svetovej spoločnosti v súčasnej etape.

Přečtěte si více...


Prvý medzinárodný experiment Pyramída

Dobrý deň! Radi Vás opäť vítame. Dnes je 7. mája 2018 a my prinášame výsledky Prvého medzinárodného experimentu „PYRAMÍDA“, ktorého cieľom bol telepatický prenos informácií na diaľku čo možno najväčšiemu množstvu ľudí na planéte a tiež potvrdenie existencie jednotného informačného poľa Zeme.

V prvom rade chceme poďakovať všetkým ľuďom dobrej vôle, dobrovoľníkom, ktorí sa zúčastnili daného experimentu. Každý z vás urobil svoj primeraný vklad do rozvoja súčasnej vedy. Veľká vďaka Vám! Pripomenieme, že samotný experiment, na ktorý sa vopred zaregistrovalo 11 072 ľudí zo 110 štátov sveta, prebiehal 28. apríla 2018. Samotného experimentu sa zúčastnilo 3 434 ľudí. Presne také množstvo odpovedí sme dostali na poštu v priebehu týždňa po vykonaní experimentu. Ako si pamätáte, pre vykonanie experimentu sme ponúkli 12 znakov.

Přečtěte si více...


Experiment PYRAMIDA

Experiment PYRAMIDA

01-04-2018

Mezinárodní společenské hnutí ALLATRA a dobrovolníci ALLATRA TV zvou všechny k účasti v experimentu PYRAMIDA, který se bude konat 28. dubna 2018 v 17:00 GMT (Greenwichského času)

Podstatou experimentu je telepatický přenos stejné informace bez ohledu na vz­dálenost, co největšímu počtu osob. V uvedeném čase náš operátor vstoupí do přístroje PYRAMIDA a v průběhu půl hodiny bude vysílat jeden z 12-ti znaků, které každý z účastníků dostane spolu s formulářem na svou e-mailovou adresu. Všichni dobrovolníci účastnící se daného experimentu tak ve stejnou dobu budou moci přijmout tento znak prostřednictvím telepatie bez ohledu na to, kde se na planetě nacházejí.

Přečtěte si více...


SETKÁNÍ pod názvem "JEDNOTA NA DUCHOVNĚ-MRAVNÍM ZÁKLADĚ"

Milí čtenáři a příznivci knih Anastasie Novych, jménem dobrovolníků Mezinárodního společenského hnutí ALLATRA Vás srdečně zveme na setkání pod názvem "JEDNOTA NA DUCHOVNĚ-MRAVNÍM ZÁKLADĚ".

Na co se můžete těšit?

Dozvíte se mnoho zajímavého o činnosti dobrovolníků z MSH AllatRa, budete se moci podělit o své vlastní zkušenosti s ostatními, prodiskutovat znepokojující otázky a samozřejmě se seznámit s milými lidmi z různých měst a také s hosty z Kyjeva, kteří jdou rovněž cestou duchovního rozvoje.Bylo toho řečeno a napsáno již hodně, nástroje již byly dány. Vlastní zkušenost každého z nás je nyní to nejcennější, co společně máme.

2.12.2017 od 11:00 hodin, Ostrava - Výstaviště Černá louka, Pavilón A - konferenční sál - vstup bočním schodištěm od parkoviště


Vstup volný

pořádají účastníci MSH AllatRa

rezervace míst: Michal Krawiec, tel: +420 733 111 676, email: [email protected]

Přečtěte si více...


Děkujeme všem dobrovolníkům z různých zemí světa - účastníkům Mezinárodního společenského hnutí "ALLATRA", kteří se podle svých možností aktivně podíleli na tvorbě tohoto filmu.
Během pouhých několika dní měla anglická verze filmu více než 780 000 zhlédnutí.
https://www.youtube.com/watch?v=5RRXG...
Plná anglická verze filmu je k dispozici na kanálu
"AllatRa TV "AllatRa TV North America". https://youtu.be/BK8wjHT547M

Fakta, komentáře, dokumentární materiál, mezinárodní dokumenty na ochranu lidských práv. O žalostném stavu svobody projevu, o předem objednané štvanici na Igora Danilova, kterého lidé v mnoha zemích nazývají Člověkem Míru. I když je křesťan, otevřeně promluvil na obranu pravého islámu a o jednotě všech lidí na této planetě. O problémech mezinárodní žurnalistiky.

Přečtěte si více...


BESEDA "OTÁZKY A ODPOVĚDI NA TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ…" - 22.10.2016

Unikátní beseda pro všechny, kterým není lhostejný jejich duchovní rozvoj a směřování celé společnosti. Zároveň je určená všem čtenářům knih Anastasie Novych, kteří se seznámili s tímto nevšedním dílem, pracují nad sebou a mají v sobě nezodpovězené nejniternější, osobní otázky. Odpovídat budou naši hosté z Kyjeva - Vladimír Širin a Andrej Kovtunov. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost setkat se s lidmi, jejichž život není pouhá existence, nýbrž život naplněný radostí, štěstím, láskou a harmonií.

Přečtěte si více...


This is a video appeal to the international community regarding outrageous events and abuses of human rights and liberties, which have recently taken place in Ukraine. Fake programs, pseudo-investigations and slanders by dishonest journalists of Ukrainian TV channels.

Přečtěte si více...